19-21 лютого в м. Кривому Розі відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок студентів (вид програми – болдеринг). На змагання приїхали 70 найсильніших спортсменів із сіми регіонів України – представники 14 ВУЗів України.

НТУУ “КПІ” представляли 6 кращих спортсменів в даному виді: капітан збірної Козак Євгеній (випускник ТЕФ, співробітник департаменту перспективного розвитку), Паукаєв Артем (ФЕЛ), Єжов Антон (ФММ), Камкова Юлія (ФБМІ), Захарова Марія (ФБМІ), Страховський Микита (ВПІ).  Наша збірна останні 5 років займала призові місця на чемпіонатах України, але не вистачало зовсім трохи майстерності до чемпіонства. Але напруженні тренування останні декілька місяців на сучасному скеледромі “Цех” дали свій результат.

Збірна НТУУ “КПІ” – Чемпіони України серед студентів зі скелелазіння (вид болдерінг) у 2016 році.

4fd17753e21f4669875a668b24dce075

Збірна дякує керівництву “Цех” за теплий прийом та надання можливості для тренувань та радить всім охочим відвідати це затишне місце, де можна спробувати активний відпочинок – скелелазіння.

Також парарельно в КПІ почався рух з розвитку скелелазіння. Ведеться будівництво власного скеледрому в спорткомплексі НТУУ “КПІ” для студентів, де вони зможуть активно проводити час, та займатися скелелазіння під час пар та вільного часу. Ініціатором будівництва став Козак Євгеній, в роботі задіяні викладачі секції туризму, зокрема Михайленко Вадим Анатолійович та співробітники КPIrelax. Також висловлюється велика подяка Профкому студентів та Профкому співробітників за надання допомоги у придбанні матеріалів для побудови скеледрому.

Перебіг будівництва скеледрому, а також різну цікаву інформацію про скелелазіння можна знайти на сторінках в соціальних мережах: КПИскала ФБ.

Призери серед ВУЗів:

1. Київський політехнічний інститут
2. Харківський авіаційний інститут
3. Харківський політехнічний інститут

в особистому заліку:

1 місце: Самусь Олексій (Українка) та Куліш Ольга (Кривий Ріг)
2 місце: Бондарев Микола (Вінниця) та Захарова Маргарита (Харків)
3 місце: Паукаєв Артем (Київ) та Угарова Анна (Харків) Загоруйко Олена (Кривий Ріг) /поза конкурсом/

серед регіонів:
1. Харківська область
2. Вінницька область
3. Кіровоградська область

Результати змагань взяті з Extremeua.