Чому варто обрати саме ГлобусКПІ?

Унікальне розташування

Унікальне розташування

База розташована в 12км від найвищої вершини України — Говерли, в самому серці Чорногірського хребта. Неподалік від головних туристичних маршрутів.

Досвідчені інструктори

Досвідчені інструктори

Старші інструктори мають досвід походів найвищої категорії складності (Гімалаї, Тянь-Шань, Памір). Усі інструктори були учасниками категорійних походів.

Можливості для розвитку

Можливості для розвитку

Після сезону, учасники походів можуть тренуватися в одному з найсильніших турклубів України  — «Глобус», або ж пройти підготовку у школі інструкторів табору.

Компенсація вартості

Компенсація вартості

НТУУ «КПІ» покриває 60% від повної вартості путівки усім студентам та аспірантам університету. Повна вартість путівки — 2800грн, а студенти платять лише 1100грн.

Що таке ГлобусКПІ ?

Два походи по 3-4 дні чи один категорійний похід

Головні туристичні маршрути Карпат

Вибір будь-якого інструктора

Часткове забезпечення спорядженням

Мотузковий парк та спартакіада

Похідна баня на березі гірської річки

Ціни на заїзди

14 діб

1100грн
 • — 2 походи

  — 8-9 днів в горах

  — можливість піти у категорійний похід

  — спартакіада та похідна баня

9 діб

800грн
 • — один похід

  — 5-6 днів у горах

  — спартакіада

  — похідна баня

14 діб

кемпінг1890грн
 • — можливість придбання для НЕ студентів КПІ

  — проживання у наметі на території бази

  — вибір загону, походи і харчування на рівні з іншими учасниками

Заїзди в ГлобусКПІ

1 заїзд

(5.07 — 18.07)

Приєднатися до заїзду

2 заїзд

(21.07 — 3.08)

Приєднатися до заїзду

3 заїзд

(6.08 — 19.08)

Приєднатися до заїзду

4 заїзд

(21.08 — 29.08)

Приєднатися до заїзду

F.A.Q.

Часто питають саме це про Глобус КПІ

Жодного, ми саме й вирощуємо зі звичайних студентів справжніх туристів. Якщо ви хоча б раз на день виходите до крамниці, у вас вже достатньо фізухи для Глобусних найпростіших походів :)
Походи в «Глобусі» розраховані як на досвідчених туристів з багаторічним досвідом, так і на новачків, які бачать гори вперше.

Більшість інструкторів ведуть прості походи, які будуть цікаві новачкам.

Якщо у вас вже є похідний досвід, вас можуть зацікавити складніші походи:

 •    Артем Коротенко веде похід 1 категорії складності на другій зміні;
 •    Марочкін Ярослав — 2 категорії складності на третій зміні.

Вони набирають учасників заздалегідь, і ви можете написати їм особисто.

Всі інструктори дуже відкриті, із задоволенням допоможуть вам обрати зміну та інструктора!

В спортивному туризмі існує класифікація походів за категоріями. Звичайні походи, які не реєструються у спеціальній комісії і не відповідають певним нормам, класифікуються як походи вихідного дня (ПВД) або некатегорійні походи. Вони складають більшість походів Глобусу.

Для тих, хто бажає перейти на наступний етап — рекомендуємо спробувати категорійний похід. Участь у поході першої категорії складності (1к.с.) дає можливість потім брати учать у 2 к.с. і т.д.

Для цього вам необхідно знайти інструктора, який буде вести похід відповідної категорії і звернутися до нього. Зауважте, що підготовка командою до такого походу починається ще в Києві, і чим раніше ви звернетесь до інструктора, тим краще!

У таких студентів є можливість викупити путівку до 10 червня за ціною 1100грн. Тобто як для звичайних студентів. А потім без жодних проблем їхати на відпочинок.
Так! Звичайно!

Ви можете купити повну путівку (2800грн) або кемпінг-путівку (1890грн).

Це цьогорічне нововведення — додаткові путівки, єдина їхня відмінність від звичайних — з цією путівкою, ви будете жити в кемпінговому таборі, тобто в палатках на території. Харчування, вибір інструктора, культурна програма і походи — все залишається як раніше.

Така путівка дешевша майже на 1000 грн від повної вартості і доступна як студентам КПІ, так і стороннім особам.

Палатки ви зможете взяти свої, чи взяти в таборі або використовувати будь-яку палатку вашого загону.

Повний список речей є в меню нашої групи ВК, ось тут.

Цей список трохи лякає, правда? Насправді ви не повинні дотримуватися його як догматів.

Більшість спеціальних речей можна замінити простими аналогами. Наприклад, замість дорогої термобілизни в наші прості походи добре підходять звичайні легкі футболки. А замість треккінгового взуття — зручні кросівки. Читайте рекомендації та запитуйте вашого інструктора!

Про це ми також писали в групі ВК, просто пролистай до самого низу список речей.
Ні. Категоричне “ні”. Реєстрація можлива лише за путівкою на власне ім’я. Якщо зміна почнеться, ми не зможемо повернути ваші гроші. Якщо ви не студент КПІ, зверніть увагу на нові  кемпінг-путівки.
В обговореннях групи Глобуса ВК чи задати питання особисто будь-якому інструктору!

А також у розділі контакти

Придбати путівку

Ми їдемо в Карпати

Як це було раніше?

Замість тисячи слів. Емоції в чистому вигляді

Інструктори 2016

Рябуха Сергій
Рябуха СергійСтарший інструктор 1-го заїзду
Брав участь у гірських походах 2 і 3 к.с. у великих горах (Кавказ, Сванетія). Також має досвід керівництва 2 к.с. по Карпатах та Криму.

Сергій з легкістю проведе вас через небезпечні ділянки до найживописніших стоянок Карпат. А якщо йому здасться, що похід видається нудною прогулянкою, то начаклує трохи дощу і жереп, щоб загартувати ваш дух остаточно.

Келін Олексій
Келін ОлексійСтарший інструктор 2-го заїзду
Має досвід керівництва гірських походів найвищої категорії складності (5 к.с. та 6 к.с.) по:
Сванетії, Центральному та Північному Паміру, Алаю, Кичик-Алаю, Північно і Південно-Чуйским Білкам та Центральному Кавказу.

Олексій натура дуже захоплена та має багатий досвід у туризмі. Навіть зараз, коли ми пишемо про нього, він керує походом
далеко в горах, в поході 5 к.с.

Андрій Дубок
Андрій ДубокСтарший інструктор 3-го заїзду
Має досвід участі та веденная гірських походів 3 к.с. Грузією, Алтаєм.

Зміни від Андрія Дубка завжди наповнені одночасно духом змагання і взаємодопомоги.
Якщо ви боїтеся йти в гори, Андрій допоможе вам подолати свій страх, розповівши про особистий досвід.
Ще Андрій — майстер польових лазень)

Марочкін Ярослав
Марочкін ЯрославСтарший інструктор 4-го заїзду
Учасником був з 2003 року, коли вперше абсолютно випадково приїхав в Глобус. У 2004 році пройшов у Криму свій перший категорійний похід — пішохідну 1-ку. У 2004-2005 рр. займався в турклубі Глобус, був учасником в пішохідних і гірських походах 1-й і 2-ї категорії складності. З 2006 року став самостійно водити походи, з 2008 року незмінний інструктор Туристичного табору «Глобус», з 2014 р — старший інструктор.

Ярослав в Карпатах людина досвідчена. Він знає практично всі куточки Карпат, знає велику кількість похідних лайфхаків і залюбки поділитися з вами своїм багаторічним досвідом.

Список інструкторів І-ї зміни:
1. Михайло Мостепан
2. Ігор Бойко
3. Костянтин Приставський

Список інструкторів ІІ-ї зміни:
1. Катерина Пилипенко
2. Ілона Мостова
3. Олексій Лебедєв
4. Артем Коротенко ( похід 1 к.с. )
5. Ігор Бойко
6. Данило Листопадов

Твій загін — твоя cім’я


Придбати путівку

Відгуки тих, хто вже закохався у гори разом із ГлобусКПІ

«Скажу честно, такой красоты мне ещё не доводилось видеть. Впервые за долгое время я смог просто спокойно наслаждаться всем тем, что меня окружает. Кажется, это место, способное если не менять, то как минимум оживлять людей после длительного пребывания в рутине. Те, кто ещё не ездил в Карпаты (да и горы вообще) многое упускают в своей жизни. «
Алексей Климчук
«Моє серце належить Карпатам! Глобус 2015 — це відчуття свободи, щастя і нахнення. Кожен день, проведений в підйомах на вершини Карпат, був сповнений пригод, маленьких радостей і великих перемог. Далі буде ;)»
Ірина Підгурська
«Є такі місця, де час плине по-іншому. Де незнайомі люди за лічені години стають найближчими друзями, де захоплюючі краєвиди заворожують погляд, де немає місця іграм розуму. 4 літери, які ховають за собою окремий світ — ГОРИ.»
Матяш
«Вечірні посиденькі біля багаття з гітарою, неймовірні зірки, ранкова йога й обнімашки, битва за м’який каремат, в кожній палатці свій Льоша, прогулянка у хмаринках по хмаринному моху, смачнючий банош, глінтвейн і афени, годування з ложечки за #КПІ та #ВПІ, водоспад, зтерті п’ятки, обгоріле обличчя, чудова погода, найкраща компанія та гори,гори,гори,гори,гори,гори…хочу назад й ще,ще,ще #ГлобусКПІ»
Анастасія Крижановська
«Глобус — скарб КПІ. Його треба розвивати та берегти. Тут точно. За 3 роки з моєї останньої поїздки багато чого змінилось. Перш за все це кількість людей. Тоді 100 людей за зміну здавались нереальними. Тому величезний респект групі людей, яка працює над розвитком табору. Хоч роботи ще вистачає.
Всіх вражень в один пост не втиснеш.
Тим, хто ще не був в горах — однозначно рекомендую!»
В'ячеслав Янченко

Глобус Блог

Розповіді, замітки, поради, ємоції старожилів, інструкторів та просто крутих людей із ГлобусКПІ

Яке взуття обрати в похід?

Якщо не хочеш на кожній зупинці клеїти пластирем ноги, страждати від натертостей, не мати змоги банально ходити по пересіченій місцевості, то віднестись до вибору взуття потрібно з усією серйозністю. Одразу відмічу ключові моменти при виборі взуття в похід: Взуття має бути зручним, не тиснути на ногу, мати запас по величині [...]

Що таке «Глобус»?

Глобус – це відпочинок у горах із величезною купою незнайомих тобі людей,  чиї багатогранні особистості ти пізнаєш у вкрай екстремальних умовах за короткий час. Похід – то є грандіозна можливість вдосталь насититись справжнім спілкуванням із людьми, де ти не зможеш вийти в offline, а будеш постійно включеним, розділиш усі свої [...]

Глобус для тебе. Як неочікувано все може змінитися

2016 рік. Переді мною зараз відкрито стільки реальних можливостей з пішохідного, гірського і водного туризму, що тільки скажи «так» і виділи на це час. Зважуючи їх, на хвилинку задумуєшся: «А що я вже маю?»… Деякий досвід походів у горах і на воді, категорійних і не категорійних, в Україні і за [...]

Залишилися питання?

Задай питання, про все, що цікавить.
Відповідь отримаєш на e-mail, у ВК чи FB

Ваше ім'я*

Ваш e-mail*

Ваше VK чи FB*

Ваше запитання

Road to Paradise