3d rendering of an old vintage phoneЗавідувач поліклінічного відділення: Шамардак Михайло ВасильовичCL-15-kopiya

Адреса корпусу: вул. академіка Янгеля, 16/2
Телефон реєстратури: 406-85-62, 454-95-93
Працює: понеділок-п’ятниця – 8:00-19:00, субота – 9:00-15:00, неділя – вихідний
Виклики в гуртожитки приймаються: понеділок-п’ятниця – 8:00-18:00, субота – 9:00-15:00

Студентська поліклініка НТУУ „КПІ” надає медичну допомогу студентам, аспірантам нашого університету.

Основним завданням студентської поліклініки є :

  • організація та проведення всіх видів профілактичних медичних оглядів студентів з максимальним використанням лабораторних, рентгенологічних. інструментальних та інших видів обстежень.
  • надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги студентам.
  • організація та проведення комплексу профілактичних заходів серед кріпленого за поліклінікою контингенту, направлених на попередження та зниження захворюваності, інвалідності, смертності, на зменшення кількості анемічних відпусток, на попередження емоціональних та фізичних перевантажень, на створення сприятливих умов для навчання, на збере-ження та закріплення здоров’я студентів.
  • організація та проведення диспансеризації закріплених за поліклінікою студентів, в тому числі диспансеризації хворих.
  • організація та проведення комплексу заходів щодо профілактики виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань серед студентів, в тому числі керованих інфекцій.
  • організація та проведення заходів щодо санітарно-гігієнічного виховання студентів, пропаганди здорового способу життя, боротьби зі шкідливими навичками (паління, вживання алкоголю, наркотиків) і т.і.

Студентам, аспірантам нашого  університету також може бути надана медична допомога у міській студентській поліклініці.

Міська студентська поліклініка  створена в 1945 році для надання медичної допомоги студентам вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації. Вона є самостійним лікувально-профілактичним закладом.
Міська студентська поліклініка  надає медичну допомогу 140196 студентам, закріплених за поліклінікою, які навчаються в 53 вищих навчальних закладах м. Києва.