slayder_mayak

З питань розміщення на базі чи надання послуг звертатися за телефоном

(095) 671 52 15 

(098) 946 14 73

Сайт  http://mayak.kpi.ua/Оздоровчий комплекс «Маяк» розташований на березі Чорного моря в селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області (90 кілометрів від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на відпускників. Відпочивальники проживатимуть у 6-поверховому корпусі, який знаходиться за 100 м від берега моря, в кімнатах на дві-три особи з усіма вигодами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

ОК “Маяк” – місце оздоровлення та відпочинку студентів університету на Чорному морі. Студенти університету проживають у 4-х одноповерхових будинках. Кімнати розраховані на проживання двох, чотирьох, п’яти або шести осіб. Усі зручності на вулиці. Харчування триразове у їдальні на 500 посадочних місць. Роздача здійснюється офіціантами.

Студентські будинки

Пляж ОК “Маяк”

Під час кожного заїзду інструктором з культурно-масової роботи проводяться різноманітні конкурси, змагання, КВК, Дні Нептуна та інші розважальні заходи. Інструктор з фізкультурно-оздоровчої роботи проводить змагання, спартакіади з різних видів спорту. На базі ОК “Маяк” працює кінотеатр, спортивні майданчики, у приміщенні їдальні до послуг відпочиваючих – тенісні столи, більярд, телевізор.

Добратися до ОК “Маяк” можні наступним чином:

Потягом Київ – Херсон, далі автобусом або маршрутним таксі до смт. Лазурне, ОК “Маяк”.