Спорткомплекс розроблений за ексклюзивним проектом організацією КиївЗНДІЕП і був Logoпобудований в 1983 році. У цьому ж році спорткомплекс урочисто відсвяткував офіційне відкриття. Наші викладачі та спортсмени регулярно беруть участь у різних змаганнях міжнародного, українського та міського рівнів, регулярно займаючи призові місця. Тут, у спортивному центрі КПІ, навчалися такі видатні спортсмени та тренери, які добре відомі своїми успіхами у світі. Як приклад, можна назвати таких видатних особистостей:

Л. Латиніна – Олімпійська чемпіонка з гімнастики;
С. Нікольський – Олімпійський чемпіон з веслування;
А. Марискіна – призер світової першості з веслування та інші спортсмени різних рівнів кваліфікації.

На сьогоднішній день, Центр фізичного виховання і спорту включає в себе 2 басейни, 2 сауни, 8 спортивних залів, тир для кульової стрільби, великий стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям і тренувальне поле для гри в регбі. Центр ФВС – це цінний досвід і професіоналізм. Наші інструктори з задоволенням поділяться своїми знаннями та навичками, а також, покажуть захоплюючий світ спорту Вашим дітям!

Вибирайте заняття на свій смак! Ми допоможемо втілити Ваші мрії про спорт в реальність! Наші інструктори – це дипломовані досвідчені фахівці, що домоглися у своїй справі великих успіхів!