Спортивно-оздоровчий табір «Політехнік»

Розташований у мальовничому куточку біля с. Глібовка на березі Київського моря. Під зеленим шатром соснового лісу розмістилися цегляні триповерхові спальні корпуси, їдальня, адміністративна будівля. База відпочинку щорічно оновлюється та упорядковується.

До послуг відпочиваючих – сауна, кімнати відпочинку, тренажерний зал, більярд, бар. На території табору знаходяться майданчики для гри з футболу, волейболу, тенісу. Під час оздоровчих змін проводяться спортивні змагання. Під керівництвом досвідченого ді-джея, щовечора на базі “Політехнік” проводяться дискотеки. На пляжі табору до послуг відпочиваючих – човни, катамарани.

Детальніше

Студентський військово-спортивний табір відпочинку «Сосновий»

Табір відпочинку «Сосновий» знаходиться на березі Дніпра, у м. Українка Київської обл. До послуг відпочиваючих тут чотири теплі затишні стаціонарні корпуси з білої цегли, їдальня на 200 місць, центр дозвілля, спортивні майданчики. Номери в корпусах на 2-3 особи з санвузлом, холодною та гарячою водою.

Територія гарно упорядкована: м’яке освітлення, заасфальтовані доріжки, квітники та галявини налаштовують на спокій і відпочинок. На Дніпрі доглянутий пляж, місця для відпочинку та купання. Розміреність, свіже хвойне повітря, пташині переливи приваблюють сюди людей старшого віку. У розпорядженні любителів риболовлі Дніпро, Стугна, Козинець.

Детальніше

Студентський гірсько – спортивний оздоровчий табір “Глобус”

Студентський гірсько – спортивний оздоровчий табір “Глобус” розташований неподалік від Говерли, на кордоні Карпатського національного парку в Івано-Франківській обл., Надвірнянського району, смт. Ворохта 10-й км. у притулку “Чорногора”. Біля бази протікає гірська річка Прут.  Після прибуття до табору студенти (їх зазвичай близько 6о людей, табір може вмістити їх до 100) розподіляються на загони відповідно до рівня фізичної підготовки та власного вибору.

Походи бувають дво-, три- і чотириденні, зазвичай не високої складності, адже очевидним є те, що головне для кожного – отримати задоволення від подорожей мальовничими гірськими стежками. З приводу маршрутів, студенти мають змогу підкорити славетну вершину України – Говерлу, побачити на своєму шляху чисті гірські озера Несамовите, Бребенескул і бурхливі водоспади Гук та Говерлянський, повні живої, свіжої води.

Детальніше

Оздоровчий комплекс “Маяк”

Оздоровчий комплекс «Маяк» розташований на березі Чорного моря в селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області (90 кілометрів від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на відпускників. Відпочивальники проживатимуть у 6-поверховому корпусі, який знаходиться за 100 м від берега моря, в кімнатах на дві-три особи з усіма вигодами.

До послуг відпочиваючих різноманітні культурні заходи – кіно, концерти, дискотеки. Облаштовано спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, є необхідний спортінвентар.

Детальніше