globus_slayder

Globus

Студентський гірсько – спортивний оздоровчий табір “Глобус розташований неподалік від Говерли, на кордоні Карпатського національного парку. Біля бази протікає гірська річка Прут.  Після прибуття до табору студенти (їх зазвичай близько 6о людей, табір може вмістити їх до 100) розподіляються на загони відповідно до рівня фізичної підготовки та власного вибору. . Походи бувають дво-, три- і чотириденні, зазвичай не високої складності, адже очевидним є те, що головне для кожного – отримати задоволення від подорожей мальовничими гірськими стежками.

З приводу маршрутів, студенти мають змогу підкорити славетну вершину України – Говерлу, побачити на своєму шляху чисті гірські озера Несамовите, Бребенескул і бурхливі водоспади Гук та Говерлянський, повні живої, свіжої води. Гори Хомяк та Синяк, незважаючи на свої не надто романтичні назви, несподівано вразять світанками неймовірної краси.  Любителям закинутих місцин також буде на що подивитися – на г. Піп Іван знаходиться колишня польська обсерваторія з безліччю цікавинок та навіть невеличкою молитовнею.

Водоспад Гук г.Піп Іван
n91C9MjVFLI -zMRZO0RgM8
Озеро Бребенескул Озеро Несамовите
1zAPtnGmtOE i2zeC7IRD6M

Між походами студенти відпочивають на базі – готуються до наступних походів, грають у різноманітні ігри (футбол, волейбол, шахи, теніс, та інше.), а вечорами сидять навколо вогнища, грають на гітарі, співають пісні та насолоджуються невимушеним спілкуванням. На базі “Глобусу” створена навіть невеличка бібліотека.

Мешкають студенти в дерев’яному корпусі, харчуються тричі на день (обов’язково знаходяться кілька людей, які постійно повторюють, що в «Глобус» варто їхати хоча б через те, як там смачно годують). У кінці кожної зміни для бажаючих проводяться змагання з багатьох видів спорту, весела посвята в інструктори з квестами та багато іншого.

Як доїхати до табору:

ImQnvnKj5jE

     1. Київ –> Ворохта –> “Глобус”:

      Потяг №457 Київ – Рахів відправлення 16-55, прибуття в Ворохту 9-05!

onxXKUWNiAY

     1. Київ –> Івано-Франківськ –> Ворохта –> “Глобус”:

UZMg87JAfwA   * потягом до Ів.-Франківська:

• №43 Київ ‒ Івано-Франківськ (відправлення 18-50 прибуття 5-45);
• №143 Київ ‒ Івано-Франківськ (відправлення 21-00 прибуття 9-37)

* дизель- поїзд до Ворохти: Дизель – поїзд: № 6406 Івано-Франківськ ‒Вороненка (їхати до станції ВОРОХТА, відправлення 3-22 прибуття на ст.Ворохта 7-10.)    РОЗКЛАД УТОЧНИТИ НА САЙТІ УКРЗАЛІЗНИЦІ!!!!!   * автобусом до Ворохти: Будь який автобусом до Ворохти, або автобуси що їдуть у Верховинському напрямі через Ворохту, (квиток взяти до Кривопілля) і попросити зупинити на «повороті на Заросляк» і пройтись 4км пішки.

     • з Ворохти до табору:

Можна зловити попутку до того ж «повороту» або винайняти авто до самого табору (вам потрібно на “КПП Говерла” або ще називають 14-тий км.  приблизно 20-25 грн з людини, але не дорожче 100грн з авто, торгуйтесь).

     1. Київ –> Львів –> Ворохта –> “Глобус”:

oUrw-F2akG4

     • потягом до Ворохти

• Поїзд №606 Лівів ‒Рахів (до станції ВОРОХТА, відправлення зі Львова 15-57 прибуття в Ворохту 21-42); з Ів. Франківська поїзд №606 відправляється о 18-45.

* з Ворохти до табору (див. пункт 2)