НАМ Є КИМ ПИШАТИСЯ!
СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО
Найбільш вагомий внесок у досягнення спортсменів кафедри спортивного вдосконалення внесли і спортсмени, і команди:
Аеробіка
– Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): – Всеукраїнські студентські ігри зі спортивної аеробіки, м.Київ; призове місце – 2;
– Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): – Відкритий Чемпіонат м.Києва зі спортивної аеробіки серед дорослих; призове місце – 1
– Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): – Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки; призове місце – 2.
– Савенко Лариса(ММІ), Скиба Надія (ТЕФ), Муза Марина (ФБТ), Антипова Ярослава (ФБТ), Пац Олександра (ФММ): – Чемпіонат України зі спортивної аеробіки (А-Денс), м.Київ; місце – 6
– Пац Олександра (ФММ), Скиба Надія (ТЕФ), Білорус Ірина (ІПСА) , Муза Марина (ФБТ), Антипова Ярослава (ФБТ), Савенко Лариса (ММІ); – Чемпіонат України зі спортивної аеробики , м.Харків; місце – 5;
– фанк команда, чемпіонат України з командних видів аеробіки, м. Київ 21-23. 04.2019р; призове місце – 2
– аероденс команда, участь в чемпіонаті Європи, м.Баку, 22-28.05.2019р; без призового місця
– фанк команда, Всеукраїнські студентські Ігри, м. Київ, 16.04.2019р; призове місце – 3
– фанк команда, чемпіонат України серед студентів, м. Київ, 15.04.2019; всеукраїнські змагання; призове місце – 2
– аероденс команда, м. Братислава, міжнародні змагання, 6-11.03.2019р.; призове місце – 3
– Чемпіонат міста Києва, 3.03.2019р; міські змагання; призове місце – 1
– Всеукраїнські змагання “Олімпійські надії”, м. Київ; всеукраїнські змагання; призове
місце – 1
– фанк команда, Київ, Відкритий Кубок міста Києва, 3-6.11.2018р.; всеукраїнські змагання; призове місце – 1
– чемпіонат України серед молоді, м. Бердянськ, 1-2.07.2018р; всеукраїнські змагання;
призове місце – 1
– фанк команда, пара, інд. виступи. Запоріжжя, 23-26.11. 2018р; всеукраїнські змагання; призове місце – 1
– спортивна аеробіка, Кубок світу Болгарія, 24-29 вересня 2018р; міжнародні змагання; без призового місця
Баскетбол
– Студентська баскетбольна ліга України “Київський етап”; призове місце – 2
– брали участь у Чемпіонаті м.Києва з баскетболу “Ліга монстрів”; місце – 9.
– Кубок Студентської профспілкової асоціації м.Києва з баскетболу; призове місце – 2
– проведено 23 гри на Першість НТУУ КПІ серед збірних команд факультетів.
Бокс
Тимко Андрій (ФІОТ);
– Спартакіада м.Києва серед ВНЗ з боксу; міські змагання; призове місце – 2
– Чемпіонат Київської області з боксу; призове місце- 1
– Матчева зустріч з боксу (Україна-Угорщина) м.Калашвар; міжнародні змагання; призове місце – 2
– Міжнародний турнір з боксу. м.Вишневе; призове місце – 3
Шпота Вячеслав(ФЕЛ):
– Чемпіонат України з карате. м.Одеса; призове місце – 3
– Всеукраїнський турнір з карате. Вінниця; місце – 3
– Чемпіонат м.Києва з кікбоксингу; призове місце – 2
– Кубок м.Києва з кікбоксингу; призове місце – 3
Михайло(ТЕФ);
– Чемпіонат Київської області з боксу. м.Бровари; призове місце – 2
Боротьба . Досягнення студентів:
– команда КПІ: XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання;призове місце – 1
– Зайвелєв Юрій(ІПСА): – Кубок Європи з боротьби самбо;міжнародні змагання; призове місце – 3
– Кувун Святослав(ФІОТ): – XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце – 3
– Пакета Максим (ПБФ): XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце – 3
– Перепелиця Олександр (ФЕА); – XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце – 3
– Бас Сергій (ІЕЕ): – XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце – 3
1- ДорошенкоОлександр (ІСЗЗІ): – XIV літня універсіада здзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце – 3
– СнісаренкоМарія (ХТФ): – XIV літня універсіада з дзюдом.Києва; міські змагання; призове місце – 2
– Пестерніков Владислав (ФІОТ): – XIV літня універсіада здзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце – 1
– Медведєв Костянтин (ФЕЛ): – XIV літня універсіада з дзюдом.Києва; міські змагання; призове місце – 1
– ДонченкоДанило (ФЛ):
– Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів ; всеукраїнські змагання; призове місце – 2;
– Чемпіонат м.Києва зєдиноборства МУЕЙ-ТАЙ; міські змагання; призове місце – 1
– Чемпіонат м.Києва з кікбоксингу ;міські змагання; призове місце – 1
– Чемпіонат України середстудентів з кікбоксингу; всеукраїнські змагання; призове місце- 3
– Чемпіонат України з МУЕЙ ТАЙ; всеукраїнські змагання; призове місце – 2
Волейбол
Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського:
– Універсиада м.Києва з волейболу; міські змагання; призове місце – 3
– Кубок столичної ліги з волейболу м.Києва (чоловіки); міські змагання; призове місце – 2
– Першість столичної ліги з волейболу м.Києва (жінки); міські змагання; призове місце – 1
– збірни команди з пляжного волейболу брали участь:
в Відкритому кубку м.Чернігова з пляжного волейболу; всеукраїнські змагання; без призового місця
в Етап Чемпіонату України з пляжного волейболу. м.Запоріжжя;
Всього за навчальний рік було зіграно 40 ігор.
Важка атлетика. Пауерліфтинг
Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського:
– Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце – 3
– Першість Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 3
Івахненко Віктор (ФБМІ); – Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце – 1
Чернікова Аліна (ФТІ):
– Першість з гірьового спорту серед ВНЗ.м.Київ; призове місце – 2
– Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 2
Бірка Дмитро (ХТФ); – Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце – 3
Повальчук Святослав (ХТФ);: – Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце – 3
Сугоняко Вадим (ФЕА); – Першість Світу серед юніонір з пауерліфтингу. м.Трнава (Словачина); призове місце – 2
Кузюра Анатолій (ТЕФ); – Першість України з пауерліфтингу. м.Київ; призове місце- 1
Турій Владислав (ММІ):
– Першість м.Києва з важкої атлетики до 20 років.; призове місце – 1
– Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 1
Чорний Андрій (ІЕЕ):
– Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; призове місце – 1
– Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 2
Шевченко Дарина (ФБТ); – Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; міські змагання; призове місце – 2
Бойко Владислав (ФПМ):
– Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; призове місце – 3
– Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 3
– Москаленко Руслана (ХТФ): – Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 1
– Марич Данило (ХТФ); – Першість м.Києва з важкої атлетики 18 серед ВНЗ; призове місце – 3
– Щербнікова Аліна (ФТІ); – Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце – 1
Легка атлетика
Студенти взяли участь у 16 змаганнях різного рівня:
Поліщук Віталій (ЗФ):
– Осінній Чемпіонат м.Києва з легкоатлетичного кросу; призове місце – 1
– Взяв участь:Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “Львівська десятка” м.Львів; всеукраїнські змагання
– у 8-му Київському Міжнародному марафоні з легкої атлетики; без призового місця. А також у других всеукраїнських змаганнях.
Панцюк Уляна (ФММ:
– Відкритий чемпіонат київської області. м.Бровари; призове місце – 2
– Олімпійський день. м.Ірпінь; призове місце – 3
Байда Олексій (ФЕА); Вид спорту: – Командний чемпіонат м.Києва 100 100 15 присвячений Дню Києва; призове місце – 1
Збірна команда у складі Хомутовська Анастасія (ІХФ), приймак Лілія (ФЛ), Панцюк Ул яна (ФММ), Поліщук Віталій (ЗФ), Старовойтов Руслан ((ФІОТ), Румянцев Олексій (ФІОТ), Гричук Іван (ТЕФ), Юхимчук Анастасія (ФІОТ), Величко Дмитро (РТФ); Вид спорту: – пробіг «Солом янська міля», м.Київ.; призове місце – 1
Плавання
– Проведена Першість КПІ ім.. Ігоря Сікорського, призерами якої стали:
– Гупало Микита (ФБМІ) – 1 місце;
– Мотозюк Олександра (ФТІ) – 1 місце;
– Кувшинов Олексій (ІХФ) – 2 місце;
– Скрипнюк Максим (ФТІ) – 3 місце;
– Гупало Микита (ФБМІ): – ХІV літня універсіада м.Києва з плавання; міські змагання; призове місце – 2
– Команда КПІ – ХІV літня універсіада м.Києва з плавання (чоловіки); призове місце – 3
– Команда КПІ – ХІV літня універсіада м.Києва з плавання (дівчата); призове місце – 2.
Регбі
Команда взяла участь у 16 поєдинках з різними командами в Чемпіонаті України з регбі (вища ліга та супер-ліга):
– Чемпіонат України з регбі (вища ліга); призове місце – 2
– Чемпіонат України з регбі -7 (вища ліга). м.Одеса; призове місце – 3
– Чемпіонат України з регбі (супер ліга) м.Одеса; без призового місця
Спортивне орієнтування
Студенти взяли участь у 22 змагань різного рівня:
Таран Вікторія (ФТІ)
– Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 3
– Чемпіонат м.Києва серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування; призове місце – 2
– Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 1
– Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце – 1
Городецький Микола (ТЕФ): – Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 2
Блануц Дмитро(ФІОТ); Вид спорту: – Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 3
Дрозд Валентина (ХТФ):
– Чемпіонат м.Києва серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування; призове місце – 3
– Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце -2
Звягін Микита (ФПМ):
– Чемпіонат України на спринтерских дистанціях м.Луцьк; всеукраїнські змагання; призове місце – 3
– Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (спринт) м.Чернівці; призове місце – 2
Колесник Вадим (ІПСА):
– Чемпіонат України з Трейл -орієнтування. м.Одеса; призове місце- 1
– Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 2
– Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце -1
Голобородько Аліна (ФММ):
– Всеукраїнські змагання “Голосіївська осінь” зі спортивного орієнтування;
призове місце – 3
– Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце – 3
– Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 2
Бабич Кирило (ІПСА):
– Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 3
– Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце – 3
Стрільба з лука
Проведено 9 однодених змагань Першості КПІ;
Всего 42 студентів брали участь у змаганнях Києва і України:
Данилюк Михайло (ФБТ):
– Кубок м.Києва зі стрільби злука; міські змагання; призове місце -3
– Чемпіонат м.Києва зі стрільби з лука; міські змагання; призове місце – 1
– Універсіада України зі стрільби з лука;; призове місце – 2
Куц Ярослав (ІХФ):
– Чемпіонат м.Києва зі стрільби з лука; міські змагання; призове місце – 3;
– Універсіада України зі стрільби з лука; призове місце – 1
– Чемпіонат України серед дорослих зі стрільби з лука; призове місце – 3
– Чемпіонат України серед спортивних шкіл зі стрільби з лука; призове місце- 2
Команда – Кубок України зі стрільби з лука; призове місце – 2
Фут зал
Студенти КПІ взяли участь в
– 60 змаганнях Києва, України
– 2 міжнародних
– провели 4 товариських зустрічей з футзалу.
– Першість м.Києва серед КФК з футзалу – 52 змагання.
Досягнення:
– Першість м.Києва серед ВНЗ з футзалу; міські змагання;призове місце – 5
– Першість м.Києва з футзалу серед КФК; міські змагання; призове місце – 2
– Всеукраїнський турнір з футзалу “Футбол проти росизму”; призове місце – 3
– Товариські міжнародні зустрічі з футзалу (КПІ-Динамо) м.Батумі (Грузія); призове місце – 1
– Першість м.Києва серед ВНЗ з футзалу; призове місце – 5
– Першість м.Києва з футзалу серед КФК; призове місце – 2
– Всеукраїнський турнір з футзалу “Футбол проти росизму”; призове місце – 3
Футбол
60 проведених одноденних змагань на першість університету з футболу;
6 місце ХХ Чемпіонату м.Києва серед студентських команд ЗВО.