Клуб “Acro line” – це звичайні студенти КПІ, які з початку цього навчального року почали збиратись разом для занять акро-йогою та слеклайном.

Акро-йога –  новий вид гімнастики, який виник  10 років тому. Особливістю акро-йоги є те, що для виконання вправ обов’язковий напарник (або напарниця). Акро-йога – це поєднання, на перший погляд несумісних речей: традиційної йоги, оздоровчих практик, таких ,як тайський масаж, та акробатики з її динамікою та міццю.

акро

Перед новим роком клуб був офіційно оформлений як студентський клуб при ДПР та ЦФВС.

На даний момент заняття проходять у Спорткомплексі НТУУ “КПІ”. Заняття потребують взаємної підтримки, відчуття свого тіла, рівноваги, довіри та відкритості.

Якщо ви хочете долучитися до клубу –  прочитайте пам’ятку тут  та напишіть свої дані (ПІБ та телефон) сюди.

Група клубу ВК – тут.