3. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ПУТІВКИ.

3.1. У разі якщо особа придбавши путівку до оздоровчих підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського хоче повернути її та отримати кошти їй потрібно написати заяву на Голову оздоровчої комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського, попередньо отримавши візу від бухгалтера відповідального за продаж путівок з зазначеною сумою компенсації відповідно до п.п. 3.2.:

3.2. Повернення коштів відбувається у наступному обсязі:
• Якщо до початку заїзду зазначеного у путівці більше 20 діб, сума коштів яка повертається складає 70%;
• Якщо до початку заїзду зазначеного у путівці від 10 до 20 діб, сума коштів яка повертається складає 50%;
• Якщо до початку заїзду зазначеного у путівці від 10 до 5 діб, сума коштів яка повертається складає 30%;
• Якщо до початку заїзду зазначеного у путівці менше 5 діб, сума коштів не повертається.

3.3. Кошти у повному обсязі можуть бути повернені лише у разі поважної причини, підтвердженої документально. Рішення про повернення приймається Головою оздоровчої комісії колегіально з Начальником Департаменту економіки і фінансів, Головою профспілки співробітників університету (у разі повернення співробітником університету), Головою профспілки студентів університету (у разі повернення студентом університету).

*у разі придбання онлайн путівок (https://relax.hub.kpi.ua/), сума компенсації відповідно до п.п. 3.2.
Звертатися: email: relaxkpi@gmail.com, моб.тел: +38(063)702 94 83