Цими вихідними (31 жовтня – 1 листопада) студенти Київського політехнічного інституту організували масовий виїзд на скелі в Дениші, Житомирська область. Бажаючих було чимало, близько 130 туристів, скелелазів та просто охочих провести вихідні на природі виїхали двома автобусами на скальний масив. Організатором виїзду був Туристичний клуб КПІ – “Глобус”.

skv6Sw75-fA

Хоча було вже не так і тепло, але погода подарувала два сонячні дні для скелелазів. По приїзду було поставлено табір, а поки готувався обід, першопрохідці розвішували спорядження для тренувань.

Одразу після обіду, всі почали готуватися до лазіння на скелях. Вже о 14:00 важко було знайти вільне місце, щоб полазити, а на деяких маршрутах були навіть черги по 3-4 людини.

Ввечері суботи організаторами було влаштовано круте нічне орієнтування, а після цього були нічні пісні під гітару біля кострища, атмосфера просто неймовірна.

fLNJ7PqNrcoHiCzkIS_j0g

Зранку в неділю була пробіжка та ще одне тренування. Також команди крім лазіння відшліфовували техніку альпінізму та багато інших практичних навичок туризму та альпінізму.

Загалом дуже круті видалися вихідні. В подальшому планується ще багато різних активностей від турклубу “Глобус”. Один із фото звітів тут.

Щоб не втратити нагоду відвідати такі заходи, радимо підписатися на сторінки в ВК: KPIrelaxТуристичний табір “Глобус” , а також слідкувати за новинами на нашому сайті.

#КПІ #KPIrelax