Літо триває, а разом з ним триває і літнє оздоровлення в ОК “Маяк”.

КПІшники, від викладчів-пенсіонерів до чотирічних діток, зараз плескаються у воді, загоряють на пляжі та милуються на заходи сонця.

Традиційно маяківців розважає культурна та спортивна програма – це як класичні спортивні заходи (волейбол-теніс-шахи), так і дещо нестандартне (кіберспорт, наприклад). Культурна ж програма представлена інтелектуально-розважальними заходами, переглядами фільмів на надувному екрані, та іншими цікавинками, які додають позитиву при відпочинку.

Особливу увагу на базі приділяють дозвіллю дітей, для яких проходять окремі активності.

Дякуюємо профкому студентів та профкому співробітників за закупівлю спортінвентаря та подарунків для дітей – відпочинок з ними стає яскравішим.

Приїжджайте в “Маяк” – і вам точно сподобається!

Деталі за тел.: 098-946-14-73, 095-671-52-15

Живи.Люби.Відпочивай