24 грудня відбулось засідання комісії з харчування НТУУ «КПІ». На комісії було розглянуто звернення студента Радіотехнічного факультету Киричика Романа з проханням посприяти підтримати впровадження кулінарно-культурної новизни, а саме розміщення в корпусі №17 точки продажу справжніх Американських донатсів (пончики). Зазначену ініціативу вже підтримало понад 300 представників колективу Радіотехнічного факультету. Ініціатори даного проекту запевнили комісію, що реалізація донатсів надасть можливість студентам насолоджуватись високоякісним продуктом з неповторними смаковими властивостями за низькою ціною (10 гривень за виріб).

Розглянувши презентацію комісія підтримала дану студентську ініціативу. При цьому комісія запропонувала отримати дозвіл на реалізацію продукту харчування. Після отримання дозволу перепон для впровадження даного проекту не буде і можливо вже в наступному році КПІшники зможуть насолодитися справжніми американськими донатсами.

Презентацію проекту ви можете переглянути тут —> Презентація американських донатсів