lkgCQ-26AtM

7 листопада Київ приймав фінальні змагання кубку України зі скелелазіння в виді програми трудність. Вперше змагання такого рівня прийняв зал “Гіперіон”. Все пройшло досить на високому рівні (як на міжнародних стартах) і у фіналі було зроблено яскраве шоу з освітленням та озвученням.

Також серед учасників, але на жаль поки не призерів в даному виді, був екс студент, а нині співробітник Департаменту перспективного розвитку НТУУ “КПІ” Козак Євгеній.

Для КПІ це не перші старти, в 2012-2014 роках, наші студенти були постійними призерами Чемпіонатів України, а з наступного року міжнародна організація скелелазіння (IFSC) буде проводити чемпіонат світу саме серед студентів.

Сподіваємось на гарні результати наших спортсменів в наступному році та бажаємо успіхів на всеукраїнських та міжнародних стартах серед ВНЗ.

Про тренування зі скелелазіння в КПІ, та як потрапити в збірну писати Євгенію. Також право виступати на студентських чемпіонатах мають випускники КПІ, протягом наступного року після отримання диплому.