Тхеквон-до

Заняття проходять у корпусі 24, праве крило, 1 поверх, зал боротьби та боксу

Саламаха Олександр Євгенович – викладач.

Таеквон-до відноситься до числа популярних видів східних єдиноборств, яким займаються індивідуально або в групах без застосування спеціального обладнання. Темп тренування задається автоматично фізичним станом організму. Заняття таеквон-до отримали широкий розвиток в студентському середовищі, включені в програму «Фізичного виховання» у багатьох вищих навчальних закладах, їх можна рекомендувати як юнакам, так і дівчатам. Таеквон-до включає різноманітні форми рухової діяльності, розвиває точність і швидкість рухів, сприяє розвитку серцево-судинної, нервової, дихальної систем, поліпшенню обміну речовин, зміцненню опорно-рухового апарату.

Дзюдо

Заняття проходять у 24-му корпусі, праве крило, 1 поверх, зал боротьби та боксу

Туряниця Іван Сергійович – викладач.

Сьогодні дзюдо – один з найпопулярніших видів боротьби. Даний вид єдиноборства – один з кращих методів підтримання хорошої фізичної форми. Заняття дзюдо корисні для фізичного розвитку, оскільки цей вид спорту комплексно розвиває всі м’язові групи і системи організму. Цей вид єдиноборства підходить як хлопцям, так і дівчатам, оскільки прививає відмінні навички самооборони.

В процесі занять загартовується характер, розвивається здібність до кращої концентрації свідомості, що впливає не тільки на успіхи у дзюдо, але і на здібності до навчання і рівень працездатності. За травматизмом дзюдо стоїть на п’ятнадцятому місці серед усіх видів спорту (на перших – ігрові види). Навіть на великих змаганнях з дзюдо у спортсменів не буває серйозних травм, на відміну від інших єдиноборств.  Дзюдо – перший з усіх видів східних воїнських мистецтв, що увійшов до Олімпійської програми ігор, які проходили в Токіо у 1964 р., і з тих пір є невід’ємною частиною світового спорту.

[layerslider id=””]