НАМ Є КИМ ПИШАТИСЯ!

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ КПІ ім. ІГОРЯ  СІКОРСЬКОГО

Найбільш вагомий внесок у досягнення спортсменів кафедри спортивного вдосконалення внесли і спортсмени, і команди:

Аеробіка

— Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): — Всеукраїнські студентські ігри зі спортивної аеробіки, м.Київ; призове місце – 2;

— Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): — Відкритий Чемпіонат м.Києва зі спортивної аеробіки серед дорослих; призове місце — 1

— Пац Олександра (ФММ), Савенко Лариса (ММІ) , Антипова Ярослава (ФБТ), Музя Марина (ФБТ), Білорус Ірина (ІПСА) , Скиба Надія (ТЕФ): — Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки; призове місце – 2.

— Савенко Лариса(ММІ), Скиба Надія (ТЕФ), Муза Марина (ФБТ), Антипова Ярослава (ФБТ), Пац Олександра (ФММ): — Чемпіонат України зі спортивної аеробіки (А-Денс), м.Київ; місце — 6

— Пац Олександра (ФММ), Скиба Надія (ТЕФ), Білорус Ірина (ІПСА) , Муза Марина (ФБТ), Антипова Ярослава (ФБТ), Савенко Лариса (ММІ); — Чемпіонат України зі спортивної аеробики , м.Харків; місце – 5;

— фанк команда, чемпіонат України з командних видів аеробіки, м. Київ 21-23. 04.2019р; призове місце — 2

— аероденс команда, участь в чемпіонаті Європи, м.Баку, 22-28.05.2019р; без призового місця

— фанк команда, Всеукраїнські студентські Ігри, м. Київ, 16.04.2019р; призове місце – 3

— фанк команда, чемпіонат України серед студентів, м. Київ, 15.04.2019; всеукраїнські змагання; призове місце – 2

— аероденс команда, м. Братислава, міжнародні змагання, 6-11.03.2019р.; призове місце – 3

— Чемпіонат міста Києва, 3.03.2019р; міські змагання; призове місце – 1

— Всеукраїнські змагання «Олімпійські надії», м. Київ; всеукраїнські змагання; призове

місце – 1

— фанк команда, Київ, Відкритий Кубок міста Києва, 3-6.11.2018р.; всеукраїнські змагання; призове місце — 1

— чемпіонат України серед молоді, м. Бердянськ, 1-2.07.2018р; всеукраїнські змагання;

призове місце – 1                                               

— фанк команда, пара, інд. виступи. Запоріжжя, 23-26.11. 2018р; всеукраїнські змагання; призове місце – 1

— спортивна аеробіка, Кубок світу Болгарія, 24-29 вересня 2018р; міжнародні змагання; без призового місця

Баскетбол

— Студентська баскетбольна ліга України «Київський етап»; призове місце — 2

— брали участь у Чемпіонаті м.Києва з баскетболу «Ліга монстрів»; місце – 9.

— Кубок Студентської профспілкової асоціації м.Києва з баскетболу; призове місце — 2

— проведено 23 гри на Першість НТУУ КПІ серед збірних команд факультетів.

Бокс

Тимко Андрій (ФІОТ);

— Спартакіада м.Києва серед ВНЗ з боксу; міські змагання; призове місце — 2

— Чемпіонат Київської області з боксу; призове місце- 1

— Матчева зустріч з боксу (Україна-Угорщина) м.Калашвар; міжнародні змагання; призове місце — 2

— Міжнародний турнір з боксу. м.Вишневе; призове місце — 3

Шпота Вячеслав(ФЕЛ):

— Чемпіонат України з карате. м.Одеса; призове місце — 3

— Всеукраїнський турнір з карате. Вінниця; місце — 3

— Чемпіонат м.Києва з кікбоксингу; призове місце — 2

— Кубок м.Києва з кікбоксингу; призове місце — 3

Михайло(ТЕФ);

— Чемпіонат Київської області з боксу. м.Бровари; призове місце – 2

Боротьба Досягнення студентів:

— команда КПІ: XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання;призове місце — 1

— Зайвелєв Юрій(ІПСА): — Кубок Європи з боротьби самбо;міжнародні змагання; призове місце — 3

— Кувун Святослав(ФІОТ): — XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце — 3

— Пакета Максим (ПБФ): XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце — 3

— Перепелиця Олександр (ФЕА); — XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце — 3

— Бас Сергій (ІЕЕ): — XIV літня універсіада з дзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце — 3

1- ДорошенкоОлександр (ІСЗЗІ): — XIV літня універсіада здзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце — 3

— СнісаренкоМарія (ХТФ): — XIV літня універсіада з дзюдом.Києва; міські змагання; призове місце — 2

— Пестерніков Владислав (ФІОТ): — XIV літня універсіада здзюдо м.Києва; міські змагання; призове місце — 1

— Медведєв Костянтин (ФЕЛ): — XIV літня універсіада з дзюдом.Києва; міські змагання; призове місце — 1

— ДонченкоДанило (ФЛ):

— Чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів ; всеукраїнські змагання; призове місце – 2;

— Чемпіонат м.Києва зєдиноборства МУЕЙ-ТАЙ; міські змагання; призове місце — 1

— Чемпіонат м.Києва з кікбоксингу ;міські змагання; призове місце — 1

— Чемпіонат України середстудентів з кікбоксингу; всеукраїнські змагання; призове місце- 3

— Чемпіонат України з МУЕЙ ТАЙ; всеукраїнські змагання; призове місце – 2

Волейбол

Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського:

— Універсиада м.Києва з волейболу; міські змагання; призове місце – 3

— Кубок столичної ліги з волейболу м.Києва (чоловіки); міські змагання; призове місце – 2

— Першість столичної ліги з волейболу м.Києва (жінки); міські змагання; призове місце – 1

— збірни команди з пляжного волейболу брали участь:

        в Відкритому кубку м.Чернігова з пляжного волейболу; всеукраїнські змагання; без призового місця

        в  Етап Чемпіонату України з пляжного волейболу. м.Запоріжжя;

Всього за навчальний рік було зіграно 40 ігор.

Важка атлетика. Пауерліфтинг

Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського:

— Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце — 3

—   Першість Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 3

Івахненко Віктор (ФБМІ); — Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце — 1

Чернікова Аліна (ФТІ):

—          Першість з гірьового спорту серед ВНЗ.м.Київ; призове місце – 2

—          Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 2

Бірка Дмитро (ХТФ); — Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце — 3

Повальчук Святослав (ХТФ);: — Першість з гірьового спорту серед ВНЗ. м.Київ; призове місце — 3

Сугоняко Вадим (ФЕА); — Першість Світу серед юніонір з пауерліфтингу. м.Трнава (Словачина); призове місце — 2

Кузюра Анатолій (ТЕФ); — Першість України з пауерліфтингу. м.Київ; призове місце- 1

Турій Владислав (ММІ):

— Першість м.Києва з важкої атлетики до 20 років.; призове місце – 1

— Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 1

Чорний Андрій (ІЕЕ):

— Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; призове місце – 1

— Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 2

Шевченко Дарина (ФБТ); — Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; міські змагання; призове місце — 2

Бойко Владислав (ФПМ):

— Чемпіонат з легкої атлетики до 20 років м.Києва; призове місце — 3

— Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 3

— Москаленко Руслана (ХТФ): — Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 1

— Марич Данило (ХТФ); — Першість м.Києва з важкої атлетики 18 серед ВНЗ; призове місце – 3

— Щербнікова Аліна (ФТІ); — Першість м.Києва з важкої атлетики серед ВНЗ; призове місце — 1

Легка атлетика

Студенти взяли участь у 16 змаганнях різного рівня:

Поліщук Віталій (ЗФ):

— Осінній Чемпіонат м.Києва з легкоатлетичного кросу; призове місце – 1

— Взяв участь:Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Львівська десятка» м.Львів; всеукраїнські змагання

— у 8-му Київському Міжнародному марафоні з легкої атлетики; без призового місця. А також у других всеукраїнських змаганнях.

Панцюк Уляна (ФММ:

— Відкритий чемпіонат київської області. м.Бровари; призове місце – 2

— Олімпійський день. м.Ірпінь; призове місце — 3

Байда Олексій (ФЕА); Вид спорту: — Командний чемпіонат м.Києва 100 100 15 присвячений Дню Києва; призове місце — 1

Збірна команда у складі Хомутовська Анастасія (ІХФ), приймак Лілія (ФЛ), Панцюк Ул яна (ФММ), Поліщук Віталій (ЗФ), Старовойтов Руслан ((ФІОТ), Румянцев Олексій (ФІОТ), Гричук Іван (ТЕФ), Юхимчук Анастасія (ФІОТ), Величко Дмитро (РТФ); Вид спорту: — пробіг «Солом янська міля», м.Київ.; призове місце — 1

Плавання

— Проведена Першість КПІ ім.. Ігоря Сікорського, призерами якої стали:

— Гупало Микита (ФБМІ) — 1 місце;

— Мотозюк Олександра (ФТІ) – 1 місце;

— Кувшинов Олексій (ІХФ) – 2 місце;

— Скрипнюк Максим (ФТІ) – 3 місце;

— Гупало Микита (ФБМІ): — ХІV літня універсіада м.Києва з плавання; міські змагання; призове місце – 2

— Команда КПІ — ХІV літня універсіада м.Києва з плавання (чоловіки); призове місце – 3

— Команда КПІ — ХІV літня універсіада м.Києва з плавання (дівчата); призове місце – 2.

Регбі

Команда взяла участь у 16 поєдинках з різними командами в Чемпіонаті України з регбі (вища ліга та супер-ліга):

— Чемпіонат України з регбі (вища ліга); призове місце – 2

— Чемпіонат України з регбі -7 (вища ліга). м.Одеса; призове місце – 3

— Чемпіонат України з регбі (супер ліга) м.Одеса; без призового місця

Спортивне орієнтування

Студенти взяли участь у 22 змагань різного рівня:

Таран Вікторія (ФТІ)

— Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 3

— Чемпіонат м.Києва серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування; призове місце – 2

— Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 1

— Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце — 1

Городецький Микола (ТЕФ): — Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 2

Блануц Дмитро(ФІОТ); Вид спорту: — Чемпіонат м.Києва на спринтерских дистанціях; призове місце – 3

Дрозд Валентина (ХТФ):

— Чемпіонат м.Києва серед учнівської молоді зі спортивного орієнтування; призове місце – 3

— Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце -2

Звягін Микита (ФПМ):

— Чемпіонат України на спринтерских дистанціях м.Луцьк; всеукраїнські змагання; призове місце – 3

— Чемпіонат України зі спортивного орієнтування (спринт) м.Чернівці; призове місце — 2

Колесник Вадим (ІПСА):

— Чемпіонат України з Трейл -орієнтування. м.Одеса; призове місце- 1

— Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 2

— Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце -1

Голобородько Аліна (ФММ):

— Всеукраїнські змагання «Голосіївська осінь» зі спортивного орієнтування;

призове місце – 3

— Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце — 3

— Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 2

Бабич Кирило (ІПСА):

— Особистий чемпіонат м.Києва зі спортивного орієнтування; призове місце – 3

—   Відкритий чемпіонат Київської області зі спортивного орієнтування; призове місце — 3

Стрільба з лука

Проведено 9 однодених змагань Першості КПІ;

Всего 42 студентів брали участь у змаганнях Києва і України:

Данилюк Михайло (ФБТ):

— Кубок м.Києва зі стрільби злука; міські змагання; призове місце -3

— Чемпіонат м.Києва зі стрільби з лука; міські змагання; призове місце – 1

— Універсіада України зі стрільби з лука;; призове місце – 2

Куц Ярослав (ІХФ):

— Чемпіонат м.Києва зі стрільби з лука; міські змагання; призове місце – 3;

— Універсіада України зі стрільби з лука; призове місце — 1

— Чемпіонат України серед дорослих зі стрільби з лука; призове місце — 3

— Чемпіонат України серед спортивних шкіл зі стрільби з лука; призове місце- 2

Команда — Кубок України зі стрільби з лука; призове місце – 2

Фут зал

Студенти КПІ взяли участь в

— 60 змаганнях Києва, України

— 2 міжнародних

— провели 4 товариських зустрічей з футзалу.

— Першість м.Києва серед КФК з футзалу — 52 змагання.

Досягнення:

   — Першість м.Києва серед ВНЗ з футзалу; міські змагання;призове місце — 5

   — Першість м.Києва з футзалу серед КФК; міські змагання; призове місце — 2

   — Всеукраїнський турнір з футзалу «Футбол проти росизму»; призове місце — 3

   — Товариські міжнародні зустрічі з футзалу (КПІ-Динамо) м.Батумі (Грузія);  призове      місце — 1

   — Першість м.Києва серед ВНЗ з футзалу; призове місце — 5

   — Першість м.Києва з футзалу серед КФК; призове місце — 2

   — Всеукраїнський турнір з футзалу «Футбол проти росизму»; призове місце – 3

Футбол

60    проведених одноденних змагань на першість університету з футболу;

6 місце ХХ Чемпіонату м.Києва серед студентських команд ЗВО.