У Кременчуку відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів на швидкість та складність. У змаганнях взяли участь 142 спортсмени, представники 14 ВУЗів із восьми регіонів України.

Збірна НТУУ «КПІ» зі скелелазіння повернулася до Києва і привезла десяток дипломів і 3 нових виконаних нормативи розряду КМС зі скелелазіння. Всього у збірній тепер 5 Кандидатів у майстри спорту України.

Артем Паукаєв (#ФЕЛ) бронза в швидкості, срібло в складності (але там незрозуміло трохи з суддівством), золото з багатоборства, Микита Страховський (#ВПІ) срібло в швидкості і багатоборстві (виконав норматив КМС), Юлія Камкова ( #ФБМІ) бронза в багатоборстві та виконання КМС, Марія Захарова (#ФБМІ) 4-е місце в багатоборстві та виконання розряду КМС, спасибі також  Антону Єжову (#ФММ) і Алексіа Костянтину (#ІЕЕ) за гідні виступи, ваші перемоги ще попереду.

Після травм і довгого часу без спорту, в крайній рік виступу на студентських змаганнях (за правилами дозволяється приймати участь протягом року після випуску) вдалося стати чемпіоном України серед студентів у вигляді швидкість Козаку Євгенію (випуск 2015 року #ТЕФ, нині співробітник департаменту перспективного розвитку НТУУ «КПІ»).

HW990m7Y_F4

#КПІ став чемпіоном України на швидкість і болдерінг, в складності спочатку нагородили теж за 1-е місце, але потім перерахували бали і дали 3-е місце, але в цілому НТУУ «КПІ» вперше став ЧЕМПІОНОМ України в загальному заліку з усіх видів.

Збірна КПІ дякує всім студентам КПІ, хто підтримував і допомагав у створенні свого скеледрома #КПІскала, адміністрації #КПІ, Профкому студентів КПІ, а також профкому співробітників КПІ за допомогу в будівництві першої частини КПІскала, скалодром «ЦЕХ» за тренування на самому крутому скеледромі.

Далі є бажання поїхати влітку ще на європейську універсіаду в Хорватію, але то вже зовсім інша історія.

Зараз для всіх бажаючих будуть проходити тренування зі скелелазіння в спорткомплексі НТУУ “КПІ”. Графік і більш детальну інформацію можна знайти тут.