Спортивно-технічний клуб підводного плавання КПІ ім. І. Сікорського “Атлантида” було засновано в 1965 році на базі Київського політехнічного інституту. За понад 50 років свого існування він пережив чимало змін, починаючи з підготовки бойових плавців в часи “холодної війни” до екологічних експертів сьогодні. В нашому Клубі студенти мають унікальну можливість безкоштовно отримати теоретичну і практичну підготовку з дайвінгу та фрідайвінгу, і, за бажанням, отримати міжнародний сертифікат дайвера. Найдосвідченіші випускники беруть на себе відповідальність, та передають свій досвід на волонтерських засадах.

Наш Клуб унікальний і йому немає аналогів в Україні у поєднанні безкоштовного навчання, та високого рівня підготовки підводних плавців.

Окрім самих власне тренувань, “Атлантида” це ще і чудова компанія вірних друзів, виїзди на різноманітні водойми навколо Києва та по всій Україні, пропаганда здорового способу життя та волонтерська діяльність щодо очищення водойм та захисту навколишнього середовища.
Щорічно у перші тижні нового начального року ми проводимо набір новачків серед студентів 1-3 курсів КПІ.
Слідкувати за новинами Клубу та отримати більш детальну інформацію Ви можете на нашій сторінці у Facebook
www.facebook.com/atlantidakpi та на Telegram-каналі t.me/kpiatlantida
Зв’язатися з нами можна за допомогою Facebook сторінки або Telegram-чату t.me/atlantidachat