Графік роботи керівників абонементних груп плавального та навчального басейнів на 2015-2016 навчальний рік

П. І. Б. Види спорту Дні Години Назва басейну
1. Хижняк Микола

Миколайович

067-730-75-98

Навчальне плавання Вт., Чт.,

Суб.

18.15-19.15

16.15-17.15, 17.15-18.15

Навчальний басейн
Вт., Чт., Суб. 19.15-20.15, 20.15-21.15 Великий  басейн
2. Шубський Володимир Іванович

067-731-69-73

Навчальне плавання Пн., Ср., Пт. 15.15-16.15, 16.15-17.15, 17.15-18.15, 18.15-19.15, 19.15-20.15 Навчальний басейн
Вт., Чт., Сб. 15.15-16.15, 16.15-17.15,

17.15-18.15

Великий басейн
3. Смірнов Костянтин Миколайович

063-680-98-43

Навчальне плавання Навчальний басейн  Вт., Чт. 15.15-16.15,

16.15-17.15, 17.15-18.15, 18.15-19.15

Сб. 14.30-15.15, 15.15-16.15,

16.15-17.15, 17.15-18.15

Великий басейн

Субота  13.30-14.30

Навчальний бас., Великий басейн
4. Тананай Андрій Володимирович

 

067-949-90-21

Навчальне плавання Вт., Чт.

Сб. 13.15-14.15 – навчальний басейн

15.15-16.15, 16.15-17.15,

17.15-18.00

Вт.,Чт. 18.15-19.00

Суб. 12.15-13.00

Навчальний басейн

Великий басейн

Аквааеробіка Вт., Чт.

Суб. 11.15-12.15

19.00-20.00 Великий басейн
5. Колесник Віталій

Васильович

050-503-53-19

Навчальне плавання Пн., Ср., Пт. 15.15-16.15, 16.15-17.15, 17.15-18.15, 18.15-19.15, 19.15-20.15 Навчальний басейн
Вт., Чт., Суб. 15.15-16.15, 16.15-17.15,

17.15-18.15

Великий басейн
6. Зубков Максим

Михайлович

067-262-57-35

Навчальне плавання Вт., Чт. 15.15-16.15,

16.15-17.15, 17.15-18.00, 18.00-19.00

Суб. 9.15-10.15, 10.15-11.15, 11.15-12.15 Навчальний басейн
Вт., Чт. 19.00-20.00 Суб. 10.25-11.15 Великий  басейн
7. Перепелиця Олександр Миколайович

067-235-19-12

Підводне плавання

(дайвінг)

Пн. –  Пт. 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00

Суб. – 17.00-18.00, 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00

Нд. 10.00-11.00, 11.00-12.00, 12.00-13.00, 13.00-14.00,

14.00-15.00, 15.00-16.00

Великий

басейн

8. Зуєв Сергій

Валентинович

050-588-90-67

Підводне, навчальне, плавання

(дайвінг)

Пн.-Сб.  10.00-11.00, 11.00-12.00, 15.00-16.00, 16.00-17.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Нд. 10.00-11.00, 11.00-12.00, 12.00-13.00, 13.00-14.00,

14.00-15.00, 15.00-16.00

Великий

басейн

9. Дементьєв Анатолій Сергійович

067-714-22-11

Навчальне плавання  Пн., Вт., Ср., Чт., Пт. 16.00-17.00, 17.00-18.00

18.00-19.00

Великий

басейн

10. Руденко Галина

Андріївна

067-262-55-28

Аквааеробіка Пн., Ср., Пт. 19.00-20.00 Великий

басейн

11. Степанович Юрій Володимирович Веслування Пн., Ср., Пт. 18.00-19.30 зал важ. Атлетики

18.30-19.30 вел. Басейн

11.00-12.00 суб. вел. Басейн

Графік роботи керівників абонементних груп залів боксу, ЛФК, сухого плавання, гімнастики та тиру на 2015-2016 навчальний рік

П.І.Б. Види спорту Дні Години Зали
 1. Хачикян Сергій Суренович   

068-700-56-91

Бокс Вт., Чт., Сб. 19.00-20.30 Зал боксу
 2. Гермаш Віктор Анатолійович

 

067-467-07-89

Бокс Пн., Ср., Пт. 19.00-20.30 Зал боксу
3. Голумбієвський Володимир Миколайович 067-730-63-31 Бокс Пн., Ср., Пт. 19.00-20.30 Зал боксу
 4. Назимок Віктор Васильович Бокс Вт., Чт., Сб. 17.30-19.00 Зал бокс
 5. Дубіцький Павло Іванович

 

093-927-25-07

Таеквон-до Вт., Чт., Сб.

Пн., Ср., Пт.

17.30-19.00

19.00-20.30

17.30-19.00

19.00-20.30

Зал боксу
 6. Олійник Віталій Володимирович

063-344-04-16

Таекван-до Вт., Чт., Сб. 17.30-19.00

Молодша група

19.00-20.30

Доросла група

Зал боксу

ЛФК

7. Агеєв Микола Павлович

063-244-55-07

Дзюдо Пн., Ср., Пт. 19.00-20.30 Зал боксу
8. Репко Олексій Олегович

 

068-351-41-29

Карате Вт.,Чт.,Сб.

Нд.

16.30-18.00

18.00-19.30

19.30-21.00

9.00-10.30

10.30-12.00

12.30-14.00

Зал сухого

плавання

9. Дмитрієв Денис Михайлович

063-630-16-20

Дзю-до Пн.,Ср., Пт. 17.30-19.00 Зал боксу
10. Крилов Анатолій Геннадійович

096-687-87-39

Атлетизм Пн.,Ср.,Пт. 16.00-17.30

17.30-19.00

19.00-20.30

Зал важкої

атлетики

11. Масалкін Михайло Георгійович

067-607-32-92

Атлетична

гімнастика

Вт., Чт.

Сб.

16.30-18.00

18.30-20.00

13.00-14-30

Зал важкої

атлетики

12. Клімантова Лариса Львівна, Назаренко Маряна Петрівна,

Каташинська Олена Василівна 

066-800-97-85 Лариса Львівна

095-610-33-52 Маряна Петрівна

093-451-74-32 Олена Василівна

Худ.гімнастика Пн., Ср, Пт.

Сб.

Нед.

НОВИЧКИ

Ср., Пт.

Нд.

16.30-18.00

18.00-19.30

14.00-15.30

15.30-17.00

13.00-14.30

14.30-16.00

18.00-19.30

14.00-15.30

15.30-17.00

Зал сухого плавання

Зал сухого плавання

Зал аеробіки

Зал сухого плавання

13. Кравченко Юрій Павлович

096-229-95-61

Кульова стрільба Чт., Пт. 18.00-19.30;

19.30-21.00

Тир
14. Полухін Юрій Васильович

096-733-37-19

Спортивна

гімнастика

Пн., Ср., Пт. 16.00-17.30 – молодша група

17.30-19.00 середня група

19.00-20.30 – доросла група

Зал гімнастики
15. Копил Григорій Пилипович

 

 

Кулькова стрільба Пн.-Пт. 8.30-10.00

10.00-11.30

11.30-13.00

13.00-14.30

14.30-16.00

Тир
16. Надієнко Сергій Григорович

067-502-57-70

Змішані бойові мистецтва Пн., Суб. 20.30-22.00 Зал боксу
17. Чиченьова Оксана Миколаївна

097-994-43-59

Настільний теніс Вт, Чт. 17.30-19.00 ЛФК